Belediye İşhanı No:109 KARAMAN / Merkez
Haftaiçi 09:00-18:00
+90 532 175 33 36

HİZMETLERİMİZ

-Apartmanınız & Siteniz 634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu hükümlerine göre, hukuka uygun, şeffaf ve güvenilir bir şekilde profesyonel bir anlayış ile yönetilir.

-Firmamız, bütün iş/işlem/hareket ve alımlarını denetim kurulu veya kat malikleri kurulu kararı doğrultusunda gerçekleştirir.

-Kesinleşmiş işletme projesi yoksa firmamızca yeni bir proje hazırlanarak kat maliklerine imza karşılığında veya iadeli taahhütlü mektup ile tebliğ edilir ve süresi içinde kesinleşen proje doğrultusunda uygulama yapılır,

-Apartman&Site adına bankada hesap açılır ve bütün tahsilat, alacaklar banka hesabında toplanır. Elden aidat toplanmaz, isteyen daireler kredi kartları ile aidat ödeyebilirler. Yapılacak olan tüm işler apartman&site adına açılan bu banka hesabı kullanılarak ödenir.

-Ödemelerinde titiz davranmayanlar ile bu tutumlarını alışkanlık haline getirmiş olan borçlular hakkında Firmamız tarafından verilen süre sonunda derhal yasal işlem başlatır ve sonuçlandırılır.

-Çalışanların sigorta işlemleri, bordroları, yıllık izinleri, aylık sgk bildirimleri vb. tüm resmi evrak ve dokümanlar firmamız muhasebecisi tarafından yürütülüp, Mali Müşavir tarafından denetlenir.

-Çalışan personelin çalışma alanları ile ilgili sözleşme ve talimatlar düzenlenerek işin temiz ve düzgün yapılması sağlanır ve rutin kontroller yapılır.

-Ortak alanlardaki Elektrik, Merdiven Otomatiği, Doğalgaz, Su vb. ödemeleri banka hesabına verilecek otomatik ödeme ile gününde ödenir,

-Ortak kullanım alanları olan, çatınızın akması, merdiven boşluğunun boyatılması, dış cephenin boyatılması vb. işler yaptırılacağında fiyat teklifleri alınarak denetim kurulunun onayına sunulur. Teklifi veren firmaların güvenilirliği, en uygun fiyata, en kaliteli şekilde hangi firmaya yaptırılacağı firmamız kontrolünde olacaktır.

-Gece herhangi bir saatte apartman&site görevli elemanlarımız tarafından denetlenir. Ayrıca sisteme uyumlu olan apartman&site internet üzerinden 24 saat gözlenebilir. *(Güvenlik kamerası olan ve ADSL internete bağlı olan apartman&site için geçerlidir.)

-Firmamız, apartman&site adına borçlanamaz, borç alamaz, borç veremez, çek ve senet tanzim edemez, çek veya senet ciro edemez, eski yönetim dönemlerinde tahakkuk etmiş her türlü borca ve yasal olmayan her türlü işlem ve uygulamadan sorumlu ve muhatap tutulamaz,

-Sözleşmelerimiz bir yıllıktır. Hizmetlerimizden memnun kalmamanız durumunda, firmamıza bir ay önce yazılı bildirimde bulunduktan sonra salt çoğunluğun onayı ile tek taraflı olarak yönetim sözleşmesini fesih hakkınız bulunmaktadır.

Aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulmak için buradayız İletişim formunu doldurmanız yeterli.


Amacımız, hızlı ve ekonomik bir şekilde müşteri odaklı uzman kadromuz ile yaşam alanlarınızı profesyonelce yönetilmesini sağlamaktır. Bizi şekillendiren sizler ve sizlerin beklentileridir. Ortak yaşam alanları ile ilgili her türlü sorununuzda ve ihtiyacınızda sorumluluk almak ve profesyonel çözümler sunmak için varız

Bize Ulaşın

Belediye İşhanı No:109 KARAMAN / Merkez Sabit:+90 338 212 8 212 GSM:+90 532 175 33 36 GSM 2:+90 532 175 33 67 Email:bilgi@adiragrup.com
© Copyright 2018 | Adira Grup Tüm Hakları Saklıdır.

Pienart'la Çalışıyoruz